100Doła

Nowoczesna 100DOŁA - prosta bryła,dobre proporcje oraz atrakcyjny wygląd sprawiają że projekt ten może się bardzo podobać.domy nowoczesne. Uwagę zwraca czarna drewniana elewacja oraz nowoczesny wygląd budynku. Dom dobrze się prezentuje a wewnętrzny układ funkcjonalny uwzględnia oczekiwania Inwestora oraz warunki na działce,nasłonecznienie itp.

Skandynawski styl domów oparty o proste geometryczne formy,duże przeszklenia i czytelny układ funkcjonalny jest nie tylko modny i nowoczesny, takie domy zapewniają też oszczędność energii i niskie koszty eksploatacji. 100DOŁA jest domem energooszczędnym.Duże okna od strony południowo zachodniej zapewniają nie tylko piękny widok i doskonałe doświetlenie wnętrza,ale przede wszystkim pozwalają uzyskać sporo energii ze słońca. Uwage zwraca także duży drewniany taras w kolorze czarnym na który jest bezpośrednie wyjście z pomieszczeń na parterze.

Na elewacji północnej,od strony lasu zaprojekowano pomieszczenia techniczne,spiżarnię,garderobę oraz łazienki.

Dom posadowiony został na energooszczędnej płycie fundamentowej grzewczej wraz z bardzo ekonomicznym i bezpiecznym w użytkowaniu systemem ogrzewania podłogowego Legalett,zasilanym nagrzewnicą elektryczną. Takie rozwiązanie zapewnia niskie koszty ogrzewania,w systemie grzewczym nie ma wody dlatego jest on bardzo bezpieczny w użytkowaniu i praktycznie bezobsługowy.

Dane techniczne Metraż
pow. użytkowa 200 m²
+ garaż opcja dodatkowa
pow. zabudowy 156,6m²
wysokość 7,61 m
typ dachu dwuspadowy
kat dachu 42 °
min. działka 18,64x19,80m