Stylowo & Nowocześnie

Piękne, intrygujące, jedyne w swoim rodzaju a czasami zaskakujące - takie bywają indywidualne projekty domów stylowych. Projekty te nawiązują do lokalnej tradycji, są pełne pięknych detali i elementów ozdobnych.
Jednak „Domy w Pięknym Stylu”  to także domy nowoczesne. Skandynawski styl domów oparty o proste geometryczne formy,duże przeszklenia i czytelny układ funkcjonalny jest nie tylko modny i nowoczesny, takie domy zapewniają oszczędność energii i niskie koszty eksploatacji.

Jaki dom wybierzesz dla Siebie...

100Doła

Nowoczesna 100DOŁA - prosta bryła,dobre proporcje oraz atrakcyjny wygląd sprawiają że projekt ten może się bardzo podobać.domy nowoczesne. Uwagę zwraca czarna drewniana elewacja oraz nowoczesny wygląd budynku. Dom dobrze się prezentuje a wewnętrzny układ funkcjonalny uwzględnia oczekiwania Inwestora oraz warunki na działce, nasłonecznienie itp.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Na Zachodzie

To idealne połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Atrakcyjna i nowoczesna bryła z dużą ilością okien, pięknym, dekoracyjnym kamieniem oraz licznymi elementami ze stali nierdzewnej sprawia że dom zwraca uwagę i z pewnością może się podobać. Wnętrze zaprojektowano jako dwa niezależne lokale mieszkalne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom Kapitański /Kapitanhaus/

Jest średniej wielkości domem. Projekt nawiązuje do stylistyki domów rybackich często spotykanych w północnych niemczech oraz basenie morza bałtyckiego. Bryła budynku cechuje się wywarzonymi proporcjami oraz funkcjonalnym wnętrzem. Może dlatego nazywa się Domem Kapitańskim (Kapitan Haus). 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Alpejska Willa /Alpine Villa/

Dom pełen kontrastów, bardzo interesujący - dla wymagającego i odważnego klienta, poszukującego domu dobrze zaprojektowanego, nietypowego, zwracającego uwagę swoją architekturą. Z zewnątrz dom sprawia wrażenie skomplikowanego, wewnątrz proste otwarte przestrzenie, doskonale oświetlone z przemyślaną, intuicyjną komunikacją.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Z12

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 70m2 z opcją zagospodarowania poddasza (ok.70m2 podłogi) sprawia że jest to idealna propozycja dla 2 - 3 osobowej rodziny. Prosta bryła o dobrych proporcjach, dwu spadowy dach i funkcjonalne wnętrze sprawia że dom jest ładny i tani w budowie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom nad Oceanem /Der Ozean/

Nowocześnie zaprojektowany i wykonany dom z bardzo przestronnym i doskonale doświetlonym wnętrzem. Projekt domu wykonany został z naciskiem na funkcjonalność.Całość zastała "zamknięta" w prostej funkcjonalnej bryle. Część poddasza została zaaranżowane w formie antresoli co spowodowało że otwarta przestrzeń nad pokojem dziennym daje uczycie przestrzeni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Weekend

Dom zaprojektowano jako dwa odrębne apartamenty wakacyjne. W każdym z apartamentów zaprojektowano pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym, drugi pokój, łazienkę oraz dodatkową sypialnię z pełnowymiarowym łóżkiem na antresoli. Pokój dzienny otwarty jest na poddasze, co daje to poczucie przestrzeni oraz doskonale doświetla sypialnię na antresoli.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Moje Atelier

Ładny, nieduży dom o prostej bryle. Jest to dom energooszczędny charakteryzujący się zwartą bryłą i dobrymi proporcjami. Układ funkcjonalny oparto na otwartym planie, co wraz z poddaszem zaaranżowanym w formie antresoli sprawia że we wnętrzu jest mnóstwo światła i przestrzeni. Masywny dominujący komin jest nie tylko elementem ozdobnym, pełni też funkcję grzewczą. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lara

Jednorodzinny dom średniej wielkości który zachwyca zastosowanymi rozwiązaniami wewnątrz i na zewnątrz, ułatwiając tym samym ciekawą aranżację przestrzeni ogrodowej wokół domu oraz niebanalną aranżację wewnątrz. Strefa dzienna została wzbogacona o ogród zimowy i antresolę. Na  parterze znajduje się również dodatkowy pokój z łazienką i wyjście na taras. Na poddaszu zaprojektowano wygodną sypialnię z łazienką i garderobą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ