Z12

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 70m2 z opcją zagospodarowania poddasza o dodatkowe 40m2 sprawia że jest to idealna propozycja dla 2 - 4 osobowej rodziny. Prosta bryła o dobrych proporcjach, dwuspadowy dach i funkcjonalne wnętrze sprawia że dom jest ładny i tani eksploatacji i dostępny w atrakcyjnej cenie. Projekt domu daje duże możliwości aranżacji, dostępne są także inne warianty w tym z garażem.

Montaż gotowych elementów dostarczonych bezpośrednio z fabryki trwa z reguły około 4 dni, montaż pokrycia dachowego i wykończeń zewnętrznych to kolejne 7-10dni. Wszystko to sprawia że już po około 3 tygodniach można już zająć się wykończeniem wnętrza i wkrótce cieszyć się nowym domem !

Szybki proces budowy ma same zalety i znacznie zmniejsza koszty budowy, jednak pełna prefabrykacja domu jest nie jest łatwym zadaniem. Na plac budowy dostarczane są gotowe ściany z oknami, izolacją wewnętrzną, zewnętrzną lub elewacją oraz gotowe ściany działowe.Podobnie może być przygotowany strop a nawet konstrukcja dachu. Do tego potrzebna jest duża wiedza i doświadczenie oraz drogi sprzęt i specjalistyczna linia montażowa.

To nie koniec zalet. Konstrukcja budynku wykonywana jest z certyfikowanego drewna klejonego!,ciepłe okna 3-szybowe oraz gruba warstwa ocieplenia sprawia że dom jest także energooszczędny i tani w eksploatacji.

Z12 jest idealną propozycję dla osób poszukujących domu energooszczędnego,szybkiego w budowie, dużych możliwościach aranżacji wnętrza oraz dostępnego w atrakcyjnej cenie.

Więcej informacji o projekcie https://z500.pl/projekt/12/Z12.html

Dane techniczne Metraż
pow. użytkowa 70 - 110 m²
+ garaż opcja dodatkowa
pow. zabudowy 87,8 m²
wysokość 7,21 m
typ dachu dwuspadowy
kat dachu 40 °
min. działka 17.34x15,74m