Moje Atelier

Ładny, nieduży dom o prostej bryle i otwartym planie wewnątrz. Jest to dom energooszczędny charakteryzujący się zwartą bryłą o dobrych proporcjach. Układ funkcjonalny oparto na otwartym planie,co wraz z poddaszem zaaranżowanym w formie antresoli sprawia że we wnętrzu jest mnóstwo światła i przestrzeni. Masywny dominujący komin jest nie tylko elementem ozdobnym, pełni też funkcję grzewczą.

Projekt "Moje Atelier" z powodzeniem może pełnić zarówno funkcję domu całorocznego, jak i rekreacyjnego. Może być też wykorzystany jako dom gościnny lub pracownia i biuro.Technologia budowy: Dom wykonany zostanie w energooszczędnej technologii.Masywna konstrukcja nośna wykonana z drewna klejonego KVH,ściany wypełnione grubą warstwą wełny mineralnej wraz z elewacją wykonaną na dodatkowej warstwie ocieplenia gwarantują doskonałe parametry termiczne i wysoką szczelność przegrody. Dom posadowiony będzie na energooszczędnej płycie fundamentowej Legalett w wersji grzewczej.

Podsumowując,

"Moje Atelier" to niezwykle uroczy i przyjemny w wyglądzie dom o dużych możliwościach aranżacji. Dzięki prostej bryle z dwuspadowym dachem, dom jest niedrogi w realizacji,a zastosowane technologie zapewniają bezproblemową i tanią eksploatację.

Dane techniczne Metraż
pow. użytkowa 64m²
+ garaż opcja dodatkowa
pow. zabudowy 55m²
wysokość 6,8 m
typ dachu dwuspadowy
kat dachu 40 °
min. działka 12,6x15,3m